U heeft niets in uw winkelwagen.
Details
Dit is het Futuro Intercom Systeem met foto en video opname functie
Deze Futuro Intercom systeem voor 2 appartementen kan gekoppeld worden met uw smart phone. De intercom sluit u eenvoudig aan op de (bestaande) 2 aderige bedrading.
De monitoren zijn voorzien van een hoge resolutie scherm (800x480 pixels) de intercom is eenvoudig te bedienen via de touch bediending. De Futuro intercom systeem kunt u uitbreiden met meerdere buitenunits en tot 4 binnen monitoren per appartement, daarnaast kan er een tweede deurbel aangesloten bij elk appartement (2e deur).
Zodra er aangebeld wordt zal er automatisch een verbinding gemaakt worden met de app op uw telefoon, zodat u de oproep kunt aannemen, ook kan er een foto gemaakt worden van uw bezoeker.
Deze intercom bevast naast de standaard functie's zoals de intercom functie ook over een deuropener functie (2 onafhankelijke contacten) die ook via de app op uw telefoon te bedienen zijn.
De RVS deurunit heeft een strak design en beschikt naast een deurbel over een kleuren videocamera met nachtzicht functie. De camera heeft een brede kijkhoek van 110 graden met een resolutie van 700TVL, standaard is de buitenunit inbouw, kies voor de opbouwbak als de buitenunit opbouw dient te zijn.
Iedere monitor is apart in te stellen zoals volume, brightness, kleur etc.
Er zijn verschillende mogelijkheden om dit 2 draadssysteem aan te sluiten; alle schermen in serie (doorlussen) of in een ster configuratie! Klik hier voor meer informatie over de aansluitmogelijkheden van dit 2 draadssysteem.
Intercom monitor FU-NVX200-7
- 2 draads aansluiting!
- TFT met handsfree functie (7 inch)
- Afmeting: 225mm(B) x 125mm (H) x 23mm(D)
- Hek en/of deuropener functie (2x onafhankelijke contacten)
- Foto opname functionaliteit (via de app)
- Aansluitmogelijkheid voor een externe bel
- Aansluitmogelijkheid voor een extra beldrukker bij de 2e deur
- WIFI of CAT 5 koppeling met app (Android and Apple => Live Cloud)
Intercom deurunit FU-AP-100-2
- Afmeting: 120mm(B) x 250mm (H) x 15mm(D) - Inbouw
- RVS behuizing
- Kijkhoek: 110 graden
- Nachtzicht functie
- Inbouw (kies voor de opbouwbak voor opbouw)
- Deuropener functie, potentiaal vrij contact op buitenunit (2 onafhankelijke contacten)
- Intercom functie
- Camera resolutie: 700TVL
- Naamplaat verlichting
- Ethernet port voor directe koppeling met camera
- IP55 beschermingsklasse
- 2-draads (IP)
Heeft u een vraag over dit product? klik hier
Bestel en betaal gemakkelijk via iDEAL, PayPal (creditcard) of vooruitbetaling. Bestel voor 16.00 uur en ontvang de volgende dag uw bestelling.